Աշխատակազմ

Տնօրինություն

Հայկազ Նավասարդյան

Տնօրեն

Anjela Nazaretyan

Անժելա Նազարեթյան

Փոխտնօրեն ուսումնական գծով

Norayr Xrimyan

Նորայր Խրիմյան

Փոխտնօրեն կրթական աջակցության գծով

Gevorg Tamaryan

Գևորգ Թամարյան

Փոխտնօրեն տնտեսական գծով

Մաթեմատիկայի ամբիոն

Arman Sargsyan

Արման Սարգսյան

Ամբիոնի վարիչ

Movses Gasparyan

Մովսես Գասպարյան

ՈՒսուցիչ

Valeri Hayriyan

Վալերի Հայրիյան

ՈՒսուցիչ

Nikita Poxosyan

Նիկիտա Պողոսյան

ՈՒսուցիչ

Karlen Mxitaryan

Կառլեն Մխիթարյան

ՈՒսուցիչ

Vardan Vardanyan

Վարդան Վարդանյան

ՈՒսուցիչ

Kirakos Gasparyan

Կիրակոս Գասպարյան

ՈՒսուցիչ

Albert Khazaryan

Ալբերտ Ղազարյան

ՈՒսուցիչ

Արայիկ Ստեփանյան

ՈՒսուցիչ

Տիգրան Սարդարյան

ՈՒսուցիչ

Տիգրան Մարգարյան

ՈՒսուցիչ

Սմբատ Գոգյան

ՈՒսուցիչ

Գառնիկ Ներսիսյան

ՈՒսուցիչ

Ֆիզիկայի ամբիոն

Mexak Hayrapetyan

Մեխակ Հայրապետյան

Մեթոդմիավորման նախագահ

Yurik Simonyan

Յուրիկ Սիմոնյան

ՈՒսուցիչ

Robert Zohranyan

Ռոբերտ Զոհրանյան

ՈՒսուցիչ

Marieta Gyulzadyan

Մարիետա Գյուլզադյան

ՈՒսուցիչ

Lianna Bejanova

Լիաննա Բեժանովա

ՈՒսուցիչ

Satghik Khazaryan

Աստղիկ Ղազարյան

ՈՒսուցիչ

Axasi Miqayelyan

Աղասի Միքայելյան

ՈՒսուցիչ

Marat Galstyan

Մարատ Գալստյան

ՈՒսուցիչ

Bilor Kurxinyan

Բիլոր Կուրղինյան

ՈՒսուցիչ

Ինֆորմատիկայի ամբիոն

Kirakos Gasparyan

Կիրակոս Գասպարյան

Ամբիոնի վարիչ

Harutyun Rostomyan

Հարություն Ռոստոմյան

ՈՒսուցիչ

Aghavni Sargsyan

Աղավնի Սարգսյան

ՈՒսուցիչ

Narine Sargsyan-inform

Նարինե Սարգսյան

ՈՒսուցիչ

Maria Harutyunova

Մարիա Հարությունովա

ՈՒսուցիչ

Hasmik Rostomyan

Հասմիկ Ռոստոմյան

ՈՒսուցիչ

Gevorg Harutyunyan

Գևորգ Հարությունյան

ՏՏ ադմինիստրատոր

Բնական Առարկաների Մեթոդմիավորում (Քիմիա, Կենսաբանություն, Աշխարհագրություն)

Qnarik Bdoyan

Քնարիկ Բդոյան

ՈՒսուցիչ — Քիմիա

Nelli Poxosyan

Նելլի Պողոսյան

ՈՒսուցիչ — Կենսաբանություն

Armine Nikoyan

Արմինե Նիկոյան

ՈՒսուցիչ — Կենսաբանություն

Ruzanna Gasparyan

Ռուզաննա Գասպարյան

ՈՒսուցիչ — Կենսաբանություն

santrosyan

Անահիտ Սանթրոսյան

ՈՒսուցիչ — Աշխարհագրություն

Կամելլա Հովականյան

Լաբորանտ

Հայոց լեզվի մեթոդմիավորում

Sirush Vardanyan

Սիրուշ Վարդանյան

Մեթոդմիավորման նախագահ

zzz

Լաուրա Շահնուբարյան

ՈՒսուցիչ

Jemma Beglaryan

Ջեմմա Բեգլարյան

ՈՒսուցիչ

Anush Melqonyan

Անուշ Մելքոնյան

ՈՒսուցիչ

Օտալ լեզվի մեթոդմիավորում (Անգլերեն, Ռուսաց լեզու, Ֆրասներեն)

Margarita Pepanyan

Մարգարիտա Պեպանյան

Մեթոդմիավորման նախագահ — Անգլերեն, Ռուսաց լեզու

Narine Sargsyan-russki

Նարինե Սարգսյան

ՈՒսուցիչ — Ռուսաց լեզու

Vardanush  Xukasyan

Վարդուհի Ղուկասյան

ՈՒսուցիչ — Ռուսաց լեզու

Hasmik Lalayan

Հասմիկ Լալայան

ՈՒսուցիչ — Անգլերեն

Janna Rushanyan

Ժաննա Ռուշանյան

ՈՒսուցիչ — Անգլերեն

Marieta Harutyunyan

Մարիետա Հարությունյան

ՈՒսուցիչ — Ֆրանսերեն

new-english

Մելանյա Հակոբյան

ՈՒսուցիչ — Անգլերեն

Հասարակական Առարկաների Մեթոդմիավորում (Պատմություն, Հասրակագիտություն, ՀԵՊ)

Ashot Exiazaryan

Աշոտ Եղիազարյան

Մեթոդմիավորման նախագահ — Պատմություն, Հասարկագիտություն

Hripsime Shahbazyan

Հռիփսիմե Շահբազյան

ՈՒսուցիչ — Պատմություն

Tina-Tina Manukyan

Թինա-Թինա Մանուկյան

ՈՒսուցիչ — Պատմություն

Anush Manukyan

Անուշ Մանուկյան

ՈՒսուցիչ — Հասարակագիտություն

Սարդարյան Տաթևիկ

Սարդարյան Տաթևիկ 

ՈՒսուցիչ — ՀԵՊ

Baxdasaryan-Arev

Բաղդասարյան  Արև 

ՈՒսուցիչ — ՀԵՊ

Ռազմամարզական մեթոդմիավորում (ՆԶՊ, Ֆիզկուլտուրա)

Gexam Lalayan

Գեղամ Լալայան

Զինղեկ

Sergey Meliqyan

Սերգեյ Մելիքյան

ՈՒսուցիչ

Lianna-fizkultura

Լիանա Խալատյան

ՈՒսուցիչ

Harutyun Harutyunyan

Հարություն Հարությունյան

ՈՒսուցիչ

Դաստիարակներ

Julieta Petrosyan

Ջուլիետա Պետրոսյան

Anahit Lazaryan

Անահիտ Լազարյան

Hasmik Janoyan

Հասմիկ Ջանոյան

Gayane Arushanyan

Գայանե Առուշանյան

Irina Begoyan

Իրինա Բեգոյան

Donara Navasardyan

Դոնարա Նավասարդյան

Argine Aleqsanyan

Արգինե Ալեքսանյան

Anahit Gyulxandanyan

Անահիտ Գյուլխանդանյան

Stella Rushanova

Ստելլա Ռուշանովա

Anahit Muradyan

Անահիտ Մուրադյան

Marine Nersisyan

Մարինե Ներսեսյան

Gayane Manukyan

Գայանե Մանուկյան

Marine Gasparyan

Մարինե Գասպարյան

Հաշվապահություն

Nazeli Aslanyan

Նազելի Ասլանյան

Գլխավոր հաշվապահ

Srbuhi Davtyan

Սրբուհի Դավթյան

Հաշվետար-գանձապահ

Tereza Mosikyan

Թերեզա Մոսիկյան

Հաշվապահի օգնական

ՈՒսումնաօժանդակ աշխատակիցներ

Jenya Nikoyan

Ժենյա Նիկոյան

Գործավար

Lilia Atoyan

Լիլիա Աթոյան

Օպերատոր-տեխնիկ

Gayane Nersisyan

Գայանե Ներսեսյան

Գեղագիտական կենտրոնի ղեկավար

Olga Hakobyan

Օլգա Հակոբյան

Գրադարանավարուհի

Arevik Hovsepyan

Արևիկ Հովսեփյան

Բժշկուհի

Nune Sargsyan

Նունե Սարգսյան

Բուժքույր

Veronika - hogeban

Վերոնիկա Սիմոնյան

Հոգեբան

David Minasyan

Դավիթ Մինասյան

Օլիմպիադաները համակարգող ՏՏ կոորդինատոր

Tereza Nahapetyan - operator-texnik

Թերեզա Նահապետյան

Օպերատոր տեխնիկ

Գայանե Միրզոյան

Հոգեբան